Aktualności Skład Rady Rodziców Dokumenty Rady Rodziców FINANSE RADY RODZICÓW Biblioteczka Rodzica

FINANSE RADY RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

Podstawą działalności Rady Rodziców jest nasze wspólne zaangażowanie i jeden cel - WSPARCIE NASZYCH DZIECI.

Jest ono możliwe dzięki wspólnej odpowiedzialności nas wszystkich -dlatego prosimy o wpłaty na Komitet Rodzicielski.

Dzięki nim Rada Rodziców może dofinansowywać wydarzenia, nagrody, słodycze, upominki, wyjazdy.

Jednym z głównych postanowień Rady Rodziców są klarowne i przejrzyste rozliczenia finansów grupowych/klasowych i komitetu rodzicielskiego.

Rodzice będą mogli zapoznać się z tabelkami, w których ujęte zostaną wszystkie wydatki jakie trójki klasowe i Rada Rodziców będą ponosiły z NASZYCH wspólnych pieniędzy.

Zaplanowaliśmy też działania podczas których będziemy mogli pozyskać dodatkowe środki finansowe na konto Rady Rodziców.

Mamy nadzieję, że w nowym roku dacie nam kredyt zaufania i udzielicie swojego wsparcia w postaci wpłat.

Ustalona została następująca dobrowolna SKŁADKA NA KOMITET RODZICIELSKI:

40zł - na pierwsze dziecko.
20zł - na drugie i kolejne dzieci z jednej rodziny.

Wpłata jest niższa niż w ubiegłych latach.

Wpłat dokonujemy RAZ - w jednej wspólnej kopercie od danej rodziny.

Na kopercie wypisujemy imiona i nazwiska uczniów i klasy/grupy przedszkolne, do których uczęszczają dzieci.

Koperty z wpłatami na komitet rodzicielski można zostawiać w sekretariacie szkoły

(bardzo dziękujemy Paniom z Sekretariatu za pomoc) lub u przedstawicieli trójek klasowych.

Termin dokonywania wpłaty: do 20.10.2023r.

Dla klas z największą ilością wpłat przewidujemy niespodziankę.