Wiadomości archiwaln

Rok szkolny 2007/08

Śląskie śpiewanie

Dnia 3.04.2008r. uczennica klasy VI Julia Leśniewska i uczeń I klasy gimnzjum Stanisław Leśniewski wzięli udział w eliminacjach rejonowych XV Przeglądu Piosenki Dziecięcej im.Adolfa Dygacza "Śląskie śpiewanie".
Uczniowie zdobyli I miejsce w kategorii "duety" i zakwalifikowali się do udziału w finale, który odbędzie się w maju w Piekarach.
Gratulacje!!!

(2008-02-05)

Dnia 5 II dziewczyny naszej szkoły z klasy V i VI wywalczyły sobie pierwsze miejsce na zawodach gminnych w piłce koszykowej.GRATULACJE

Uwaga rodzice dnia 29 X 2007 odbędą się konsultacje dla rodziców, wszyscy którzy chcą dowiedzieć się jakie postępy robią pociechy w szkole zapraszamy na 17.oo-18.oo

(2007-10-14)

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO z okazji święta EDUKACJI NARODOWEJ życzy wszystkim nauczycielom spokojnej pracy, wiele satysfakcji z niej płynącej, dużo zdrowia, energii, wytrwałości byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe

Bieg o Puchar Wójta (2007-10-08)

Zdjęcia z zawodów są już dostępne w galerii, po zaciętej walce na sześć startujących szkół nasi uczniowie zdobyli II miejsce i chłopcy i dziewczyny.GRATULACJE!!!